Shopping cart

No products in the cart.

Mincy Auto Parts 1-2

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E1 ve E2 arıza kodu için yakıt sisteminin tıkanıklığını ve cihazda yakıt olup olmadığını kontrol edin.

Mincy Auto Parts 3

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E3 arıza kodu için akünüzden gelen voltajın cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Ya da kullandığınız kabloların bakır ve en az 1,5mm olmasını kontrol edin.

Mincy Auto Parts 4

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E4 arıza kodu için kablo demetinizde kopukluk olup olmadığını kontrol edin. Ya da soketlerdeki fişlerin yerine tam oturmasını ve oksitlenme miktarını kontrol edin.

Mincy Auto Parts 5

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E5 arıza kodu için cihazınızın beyninin değiştirilmesi gerekir.

Mincy Auto Parts 6

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E6 arıza kodu için yakıt pompanızın soketini ve kablo tertibatını kontrol edin. Arıza devam ederse yakıt pompasını değiştirin.

Mincy Auto Parts 7

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E7 arıza kodu için cihazınızın fan soketini, fan motoru kablosunu ve fanın rahat dönüp dönmediğini kontrol edin. Sorun çözülmez ise fan motorunu değiştirin.

Mincy Auto Parts 8

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E8 arıza kodu için cihazınızın buji kablosunu ve buji soketini kontrol edin. Arıza devam ederse buji'yi değiştirin.

Mincy Auto Parts 10

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E10 arıza kodu için cihazın yanma odası üzerinde bulunan kasa sıcaklık sensörünün kablolarını ve soketini kontrol edin. Arıza devam ederse cihazınızı değiştirin.

Mincy Auto Parts 9

Mincy Ultimate Serisi Dizel Isıtıcılarımızda E9 arıza kodu için cihazın hava giriş çıkışının tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Soğuk hava girişi ve sıcak hava çıkışına herhangi bir objenin yakın olmamasına hassasiyet gösterin. Bu cihazınızın aşırı ısınmasına neden olur.

Szin İçin En İyisi ve En Uygunu

MINCY AUTO PARTS

X
WhatsApp
1
Scan the code
Merhabalar, Mincy Autoparts ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?